O nas -

k3Sklep „Orange Tree” powstał w 2004 roku jako mała rodzinna firma zajmująca się importem z Indii mebli oraz wielu innych towarów służących do wystroju wnętrz. Początkowo przez dwa lata używaliśmy nazwy „Meble indyjskie”(jako pierwsi w Polsce), ale ze względu na bardzo szybko powstającą konkurencję, która zaczęła używać tej samej nazwy, byliśmy zmuszeni do nadania sobie nowej i indywidualnej nazwy, która do dziś brzmi „Orange Tree”. 

Oprócz mebli, nasza oferta to różnego rodzaju artykuły architektoniczne i dekoracyjne, jak np. drzwi, kolumny, ramy do obrazów czy luster, rzeźby, oświetlenie, gotowe wyroby tekstylne i wiele innych. Towar wybieramy samodzielnie podczas podróży po Indiach. Staramy się aby był jak najlepszej jakości, ciekawy wzorniczo i unikalny.

Wśród naszych Klientów byli m.in:

Marleta Żukowska, Szymon Wydra, Patrycja Woy-Wojciechowska, Martyna Wojciechowska, Agnieszka Włodarczyk, Jakub Wesołowski, Mika Urbaniak, Grażyna Torbicka, Krzysztof Stelmaszyk, Justyna Steczkowska, Krystyna Sienkiewicz, Magdalena Schejbal, Tomasz Sakiewicz, Łukasz Nowicki, Katarzyna Nosowska, Jarosław Kuźniar, Maciej Kurzajewski, Dariusz Krupa, Rafał Królikowski, Seweryn Krajewski, Tomasz Kot, Joanna Koroniewska, Kayah, Olivier Janiak, Edyta Górniak, Dorota Gawryluk, Katarzyna Frank-Niemczycka, Urszula Dudziak, Katarzyna Dowbor, Maciej Dowbor, Paweł Deląg, Rafał Cieszyński, Andrzej Chyra, Wojciech Cejrowski, Ewa Błaszczyk i inni

Naszą ofertę docenili także scenografowie wielu produkcji filmowych, telewizyjnych i teatralnych. Jednak szczególnie jesteśmy wdzięczni za zakup kilku naszych „trofeów” przez Muzeum Azji i Pacyfiku. To wielkie wyróżnienie.

Wszystkim Państwu bardzo dziękujemy za odwiedzenie naszej strony i jednocześnie serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu osobiście.

Kamilla Osiekowicz