Ważne! Zmiana siedziby sklepu i magazynu!

18 Czerwiec 2018

Bardzo ważna informacja!

Z dniem 1 lipca 2018, po 14 latach, zmieniamy siedzibę sklepu i punktu odbioru zamówionych towarów. Dotychczasowy pod adresem Majdan 85d (obecnie Trasa Lubelska 46) przestał spełniać nasze wymagania dzięki odebraniu nam połowy powierzchni z powodu budowy nowej trasy ekspresowej S17 Warszawa-Lublin.

Nowy adres to ul. Równa 1, również w Majdanie gm. Wiązowna, i również przy Trasie Lubelskiej, tyle, że 900 m bliżej Warszawy i po drugiej stronie trasy.

Jest jednak pewien problem, ponieważ ul. Równa 1 w Majdanie (dawniej Majdan 63) to oficjalny adres, i nie możemy podawać innego, a jednocześnie zarówno różne nawigacje jak i mapy Google pokazują i kierują w inne miejsca. Np. mapy Google sytuują ten adres przy hotelu Brandt odległym o ok. 0,5 km, a wg sygnałów of klientów, nawigacje kierują do sąsiadów zajmujących się hurtowym handlem odzieżą używaną – firmy Alka.

Korekta tego jest poza naszymi możliwościami, więc pokazujemy mapkę nowego punktu w odniesieniu do starego. Na dole po prawej stronie jest dotychczasowy punkt (początek strzałki), a u góry po lewej stronie – nowy (grot strzałki).

Czasem tak jest, że po administracyjnych zmianach adresowych następuje okres bałaganu na mapach i w nawigacjach GPS. Mamy nadzieję, że to się wkrótce zmieni i wszystko wróci do normy.

Dodatkowo podajemy więc współrzędne, które można wpisać w nawigacji zamiast adresu, i które są nieomylne. Podane koordynaty kierują na główną bramę wjazdową, której w tej chwili również nie ma, bo została rozebrania z powodu poszerzenia trasy i w tym miejscu. Od tego punktu trzeba pojechać w głąb 250 m, ale tam już pomogą tabliczki kierunkowe. Punkt nieistniejącej bramy jest pokazany na zdjęciu nr 2 (grot pierwszej strzałki) przy napisie STACJA PALIW, której nota bene nigdy tu nie było i nie wiemy skąd się wziął taki napis na mapach Google, natomiast wspomniane współrzędne to: 52.204304, 21.266433.

Nowy punkt (ul. Równa 1) w odniesieniu do starego (Majdan 85d lub Trasa Lubelska 46).
Kliknij by powiększyć.

Nowy punkt (ul. Równa 1) w odniesieniu do starego (Majdan 85d lub Trasa Lubelska 46).
Kliknij na zdjęcie by je powiększyć.

Koordynaty 52.204304, 21.266433 na bramę wjazdową (grot pierwszej strzałki). Kliknij by powiększyć.

Koordynaty 52.204304, 21.266433 na bramę wjazdową (grot pierwszej strzałki).
Kliknij na zdjęcie by je powiększyć.